Národopisný soubor písní a tanců Velička

Velká nad Veličkou 867, Velká nad Veličkou

Občanské sdružení Handrlák

Osvobození 590, Kunovice

Oldšava

Mariánské nám. 2187, Uherský Brod

Folklorní soubor Kunovjan, Uherské Hradiště

Hradební 1198, Uherské Hradiště-Uherské Hradiště

Folklorní soubor Rozmarýn z Újezdce u Luhačovic

Těšovská 170, Uherský Brod-Újezdec

Taneční soubor Hradišťan, o. s.

Tyršova 926, Staré Město

Soubor písní a tanců Dolina o.s

Sochorcova 808, Staré Město

Světlovánek

Jiráskova 452, Bojkovice

Boršičanka Antonína Koníčka

Kněžpole 333, Bílovice

Folklorní soubor Kalina

Babice 508, Babice

Taneční soubor Botík, občanské sdružení

Březolupy 535, Březolupy

Malé Zálesí, občanské sdružení

Masarykova 950, Luhačovice-Luhačovice

Porta Temporis o.s.

Boženy Benešové 1258, Napajedla

Rokec Zlín

K. Světlé 488, Zlín-Prštné

Výbor pro udržování tradic Sazovice

Sazovice 86, Sazovice
ZATVORENÉ (Otvára v 09:00)

Bartošův soubor písní a tanců

Nám.míru 12, Zlín

Taneční klub Gradace Kroměříž

Višňová 4212/2, Kroměříž-Kroměříž

Heart Core Dance Academy

Dlouhá 4309, Zlín-Zlín
ZATVORENÉ (Otvára v 18:00)

Hudební skupina Showband

Stará cesta 659, Zlín-Štípa

Hudební skupina ORION 1

Martinice 312, Martinice

Mažoretky Holešov, o.s.

Osvobození 1659, Holešov-Holešov

Valašský krúžek Rusavjan, o.s.

Rusava 234, Rusava

Taneční skupina Kotár

Školní 1729, Vsetín

Dětský valašský soubor Malá Rusava

Vsetínská 1444, Bystřice pod Hostýnem

Folklorní soubor Haná Přerov

U Bečvy 904/1, Přerov-Město

Hanácký národopisný soubor Olešnica Doloplazy o.s.

Doloplazy 9, Doloplazy

Dětský folklorní soubor Ovečky

Nerudova 635/29, Valašské Meziříčí

Soubor písní a tanců Javořina

Hážovice 2053, Rožnov pod Radhoštěm

Valašský soubor písní a tanců Beskyd

Háje 235, Zubří

Dětský folklorní soubor Četynka

Čeladná 551, Čeladná

Michael Jackson show live Pavla Janáka

Nový Jičín-Libhošť 109, Nový Jičín

Dětský folklorní soubor Ostravička

Bezručova 167, Frýdek-Místek

Taneční skupina DANCEPOINT

Růžový pahorek 549, Frýdek-Místek-Frýdek

Lašan Brušperk

Dráhy 847, Brušperk

Skupina ABand - Pavel Olbrecht

Daroňova 149, Studénka-Studénka

Lašský soubor písní a tanců Ondřejnica

Lašský soubor písní a tanců Ondřejnica, Stará Ves nad Ondřejnicí

Asociace TOM ČR, TOM č. 19061 Krokodýl

Václava Košaře 122/1, Ostrava-Dubina

Moravský dětský folklorní soubor - Holúbek

Gutievova 8, Ostrava-Zábřeh

Občanské sdružení Vonička Havířov

Horymírova 1170/1, Havířov-Město

Soubor lidových písní a tanců Hlubina

Karla Tomana 620/3, Ostrava-Mariánské hory

X-STUDIO.cz

Pod Lesem 1921, Petřvald

KR Combo

Ostrava, Ostrava

Mažoretky MICHELLE Karviná

Jurkovičova 1532/30, Karviná-Nové Město

Cloverleaf Square Dance Club Opava

Ochranova 1244/6, Opava-Předměstí

Taxmen klub

Dobrovského 281/16, Krnov-Pod Cvilínem

Taneční klub Rytmik

Dvořákův okruh 298/21, Krnov-Pod Bezručovým vrchem